Blog plný energie
14/02/2021

Monika, Vyškov, 51 let

Do Czech Dance Energy jsem se zapojila kvůli přechodu na zelenou energii a podpoře taneční komunity. Levnější energie byla příjemným zjištěním a třešničkou na dortu. Podpora taneční organizace, která je v tomto covidovém období ve velmi komplikované situaci, mi přišla víc než smysluplná, a pokud by nás takových bylo více, mohli bychom tím přispět k co nejhladšímu překonání nelehké situace a do budoucna přispět k ještě kvalitnějším soutěžním CZECH DANCE MASTERS. On-line prostředí má rozhodně svoje výhody, dle mého především ve zrychlení možnosti vyřízení různých žádostí z pohodlí domova. Zrychluje komunikaci mezi lidmi, bohužel je podle mne na druhé straně od sebe oddaluje.


Online formulář, který slouží k přechodu ke Kolibříkovi energie, byl velmi přehledný, jasný a jednoduchý. Ovšem povinné údaje o současném dodavateli se pro mne staly „oříškem“. Nikde na smlouvě a faktuře jsem nemohla najít, kolik jističů máme, i když typ jističe ano. Vzhledem k tomu, že na naší smlouvě chyběla data podpisu, nemohla jsem zadat, kdy nám smlouva končí a v podstatě jsem nikde nenašla, zda je na dobu neurčitou a podobně. Možná to bylo uvedeno někde drobnými písmeny, která ale já bohužel nepřečtu. Tady jsem si dala možnost – odložit na později - a jen proto, že jsem měla opravdu eminentní zájem žádost dokončit, nakonec jsem pokračovala dál. Myslím, že běžného uživatele by toto marné prohledávání faktur, smluv a případně i dodatků mohlo od dokončení odradit. Sama za sebe bych doporučovala tyto údaje nechat jako nepovinné, s tím, že povinnost by byla u nahrávání smlouvy, faktury a dodatků, kdy vy si již jako zkušení vše nejspíš dohledáte, případně zjistíte informace jinak.

Powered by Froala Editor

Užijte si luxus moderního dodavatele

Zadejte svůj telefon nebo e-mail a my vás komfortně provedeme přechodem ke Kolibříkovi.

Společnost Kolibřík Energie a.s., IČO: 27735001, se sídlem Folknářská 1246/21, 405 02 Děčín bude zpracovávat Vaše osobní údaje pro účely poskytnutí bezplatného poradenství, případně i pro další účely uvedené v informacích o zpracování osobních údajů. Informace o zpracování Vašich osobních údajů jsou k dispozici zde: Informace o zpracování osobních údajů.

Chcete se na něco zeptat?

Kolibřík energie telefon

Zavolejte na

+420 530 300 333

Po - Pá 7.30 - 17.00

Kolibřík energie mail

Napište nám

info@kolibrik-energie.cz