Blog plný energie
30/06/2021

Ceny energií raketově stoupají, zajistěte si co nejnižší cenu

Cena elektřiny na burze s energií dlouhodobě raketově roste a podle prognóz se bude zvyšovat i nadále. Může za to zejména růst ceny ropy, uhlí, ale také růst cen emisních povolenek. Právě proto, že za emisními povolenkami stojí v prvé řadě agresivní zelená politika, ale také spekulace, tzn. investiční příležitost. Je tedy zřejmé, že ceny dodavatelů energií v budoucnu porostou, již nyní je vidět, že na velkoobchodní burze vzrostla meziročně cena o více než 50 procent. Přesvědčit se můžete v náhledu zde.

Je tedy nejvyšší čas pro co nejvýhodnější nastavení cenových podmínek u dodavatele elektrické energie, který je schopen domácnostem zajistit stabilní dodávky a nabídnout zajímavé ceny. Takový přístup poskytuje inovativní dodavatel energií Kolibřík energie díky již rozběhnutým projektům, jako například O kapku lepší energie, Skautská energie a nebo Energie opuštěným dětem. V projektech je možné využít fixované ceny, jež většina lidí běžně využívá a která je velmi výhodná, případně si nově vybrat tzv. spotový produkt, který je více volatilní a je ovlivněn dostupným množstvím elektřiny na trhu. Jedná se o nový, moderní formát zajištění ceny, se kterou se aktuálně veřejnost seznamuje a Kolibřík právě tuto možnost nabízí každému.

„Koncových zákazníků, tedy domácností a podnikatelů, se zdražení dotkne řádově o 10 procent, ale spíše o něco více. Zákazníkům dlouhodobě poskytujeme energie až o desítky procent levněji než velcí dodavatelé a zároveň si zachováváme svou původní vizi, totiž využít zisk pro užitek společnosti. Cítíme obrovskou odpovědnost za stabilitu společnosti. Díky férovým cenám má například projekt Skautská energie už dvě desítky tisíc odběrných míst,“ spočítala CEO Kolibříka energie Kateřina Vašků. Svým zákazníkům Kolibřík energie totiž nenabízí jen dlouhodobě nízkou cenu, ale také to, že polovinu svého zisku věnuje dobré věci. Jde o takzvanou sociální firmu, tedy společensky prospěšné podnikání. „Jsme společnost, která polovinu zisku investuje zpět do společensky významných komunit,“ přiblížila Kateřina Vašků.

Takovou pilotní komunitou jsou pro Kolibříka například skauti. „Z každé protočené kilowatthodiny všech odběratelů, kteří čerpají elektrickou energii a plyn od Skautské energie, jde část peněz zpět právě skautům,“ vyjádřila se CEO Kolibříka energie. Skauti tak díky spotřebě energií získají finance od Kolibříka a mohou je investovat například do vydávání časopisu nebo budování online databáze pro skautské vedoucí, díky které mohou připravovat kvalitnější program pro vedení dětí. Skautská energie je pouze jedním z jedenácti projektů, které Kolibřík energie svým zákazníkům nabízí. Pomáhat mohou také se stavěním škol v Africe nebo kvalitnějším vzděláváním pro Česko.

#zachraňcomiluješ
Zachraň, co miluješ! To vzkazuje společensky významným komunitám Kolibřík energie, který přiletěl na trh, aby tyto důležité skupiny lidí podržel. Přidat se ke Kolibříkovi je ta nejlepší cesta k podpoře rychlého ekonomického uzdravení. Navíc tím každý člen komunity posílí svůj postoj ve skupině a v neposlední řadě ušetří peníze své vlastní domácnosti.

Powered by Froala Editor

Užijte si luxus moderního dodavatele

Zadejte svůj telefon nebo e-mail a my vás komfortně provedeme přechodem ke Kolibříkovi.

Společnost Kolibřík Energie a.s., IČO: 27735001, se sídlem Folknářská 1246/21, 405 02 Děčín bude zpracovávat Vaše osobní údaje pro účely poskytnutí bezplatného poradenství, případně i pro další účely uvedené v informacích o zpracování osobních údajů. Informace o zpracování Vašich osobních údajů jsou k dispozici zde: Informace o zpracování osobních údajů.

Chcete se na něco zeptat?

Kolibřík energie telefon

Zavolejte na

+420 530 300 333

Po - Pá 7.30 - 17.00

Kolibřík energie mail

Napište nám

info@kolibrik-energie.cz