Blog plný energie
06/04/2021

Především lidská stránka Czech Dance Energy je skvělá

Nejslavnější český stepař a jedenáctinásobný mistr světa ve stepu Tomáš Slavíček je novým ambasadorem projektu Czech Dance Energy. Svou tvář propůjčil projektu proto, že mu věří a chce podpořit především taneční šňůru Czech Dance Masters, která v této covidové době strádá a pro Tomáše je srdcovou záležitostí. O projektu říká: Především lidská stránka Czech Dance Energy je skvělá.

Česká republika – Už rok doslova stepuje před monitorem, už rok se snaží děti zaujmout a motivovat je k pohybu prostřednictvím počítače. Tomáš Slavíček, nejslavnější tvář českého stepu, je z online výuky tance mnohdy unavenější než z lekcí naživo, ale jak sám říká, člověk se musí hlavně radovat z maličkostí.

Mezi Tomášovy drobné radosti v této nelehké covidové době patří třeba to, když si svou online výuku stepu v Tap Academy Prague zpestří prohozením výuky s kamarádkou stepařkou z Německa, když připraví se svým týmem pro děti online karneval nebo zkrátka jakoukoliv online specialitu. A mezi další drobnou radost pokládá i to, že může svoji tvář spojit s Kolibříkem energie - dodavatelem energií, který podporuje společensky významné komunity mezi které patří i Czech Dance Organization, kde Tomáš se soutěžením začínal.

“Hledám cestu, jak celou tuto šílenou situaci dětem a lidem v mém tanečním okolí zpestřit, jak kluby, které patří do Czech Dance Organization, protože to je moje základna, podržet. Jednou z cest je projekt Czech Dance Energy, díky kterému taneční kluby v Czech Dance Organization získají finanční profit,” vyjádřil se Tomáš Slavíček s tím, že podpořit Czech Dance Organization a především její tour Czech Dance Masters je pro něj srdcovou záležitostí.

“Chceme, aby se Czech Dance Energy spojila s člověkem, který ho svým sdílením posune dál a osloví i další lidi nejen ze soutěžního tanečního prostředí. Tomáš se pohybuje v divadle, v televizi a muzikále, jeho záběr je široký,” řekla prezidentka Czech Dance Organization Eva Vlková. Sedmatřicetiletý stepař je totiž jedenáctinásobný mistr světa, navíc lektor, herec, moderátor, choreograf, porotce, stepoval v taneční soutěži Stardance a je také tanečním partnerem Heleny Vondráčkové.

Svoji podporu Czech Dance Energy a komunitního dodavatele energií Kolibřík energie vyjádřil rád a s nadšením. “Projekt vnímám ze dvou stran. První je stránka technická, tedy to, co lidé získají tím, že přejdou pod dodavatele energií Kolibřík energie. Jaké jsou Kolibříkovy výhody, jak se do projektu zapojit, kolik lze ušetřit a tak dále. To všechno jsem si pročetl, líbí se mi to a jsem s tím srozuměný,” nadhodil Tomáš Slavíček.

Za druhou stránku považuje tu lidskou. “v této době projekty, které pomůžou Czech Dance Organization, vítám s otevřenou náručí. Budu rád, když moje tvář pomůže tomu, že si o Czech Dance Energy přečtou tanečníci napříč celou republikou, zapojí se do projektu, podpoří svůj taneční klub, soutěžní šňůru Czech Dance Masters a navíc ušetří na energiích. To je skvělé a do projektu vkládám naději a radost,” usmívá se Tomáš a drží palce všem tanečním studiím do dalších měsíců.

Pro Tomáše je pomoc těm, kteří to potřebují, součástí jeho života už z doby před covidem. “Ve svém stepařském životě jsem propojen s organizací Centrum Terapie Autismu, vytvořil jsem s nimi na jejich podporu svou vlastní limitovanou edici ponožek Happy socks. Bylo to v době, kdy jsme u nás v akademii začali s autisty spolupracovat a naše pomoc z toho přirozeně vyplynula. A stejně tak teď, kdy nejen step, ale i tanec obecně bojuje o přežití mě nadchnul Kolibřík pro svoji solidárnost s tanečními kluby,” uzavřel Tomáš Slavíček s přáním, abychom byli všichni zdraví a abych se všichni mohli zase brzy vrátit do tanečních sálů.

#zachraňcomiluješ

Zachraň, co miluješ! To vzkazuje společensky významným komunitám Kolibřík energie, který přiletěl na trh, aby tyto důležité skupiny lidí podržel. Přidat se ke Kolibříkovi je ta nejlepší cesta k podpoře rychlého ekonomického uzdravení. Navíc tím každý člen komunity posílí svůj postoj ve skupině a v neposlední řadě ušetří peníze své vlastní domácnosti.

Powered by Froala Editor

Užijte si luxus moderního dodavatele

Zadejte svůj telefon nebo e-mail a my vás komfortně provedeme přechodem ke Kolibříkovi.

Společnost Kolibřík Energie a.s., IČO: 27735001, se sídlem Folknářská 1246/21, 405 02 Děčín bude zpracovávat Vaše osobní údaje pro účely poskytnutí bezplatného poradenství, případně i pro další účely uvedené v informacích o zpracování osobních údajů. Informace o zpracování Vašich osobních údajů jsou k dispozici zde: Informace o zpracování osobních údajů.

Chcete se na něco zeptat?

Kolibřík energie telefon

Zavolejte na

+420 530 300 333

Po - Pá 7.30 - 17.00

Kolibřík energie mail

Napište nám

info@kolibrik-energie.cz