Blog plný energie
22/06/2021

Staňte se sponzorem a neplaťte ani korunu navíc

Stát se jako firma nebo podnikatel sponzorem společensky významné komunity a zároveň ušetřit na energiích? Získat možnost prezentovat se sponzoringem a neplatit nic? Ba naopak získat pro svoji firmu úsporu? To není sci-fi, ale nová forma byznysu. Dodavatel energií Kolibřík energie funguje na principu společensky prospěšného podnikání.

Ať jste velká firma, která se rozhoduje, jak pomoci a být ještě více užitečná, nebo malá firma, která má pocit, že si sponzorství nemůže dovolit, máme pro Vás řešení s trojitou výhodou. Jako firma podpoříte společensky významnou komunitu, přičemž máte na výběr celkem z deseti projektů. Nezaplatíte navíc ani korunu, ba naopak ušetříte na energiích. A v neposlední řadě se sponzorstvím můžete veřejně prezentovat, čímž získáte významnou a smysluplnou reklamu.

Dodavatel elektrické energie a plynu Kolibřík energie totiž polovinu svého zisku věnuje dobré věci, jeho hlavní prioritou není dosažení vlastního zisku. Je to jednoduché. Vy si jako firma od Kolibříka dostanete spočítanou úsporu, kterou díky přechodu k dodavateli energií Kolibřík energie získáte, a poté si ještě vyberete z devíti projektů, které jako firma podpoříte a Kolibřík energie vybrané komunitě pošle zpět padesát procent ze svého zisku. Vybrat si můžete například z podpory modernějšího vzdělávání v České republice, podpory divadel, nebo můžete pomáhat stavět školy v Africe. A to všechno jen díky protáčení kilowatthodin z odběru elektrické energie a plynu.

Cena elektřiny na burze s energií navíc dlouhodobě raketově roste a podle prognóz se bude zvyšovat i nadále. Může za to zejména růst ceny ropy, uhlí, ale také růst cen emisních povolenek. Je tedy zřejmé, že ceny dodavatelů energií v budoucnu porostou, již nyní je vidět, že na velkoobchodní burze vzrostla meziročně cena o více než 50 procent. Přesvědčit se můžete v náhledu zde.

Nastal tedy nejvyšší čas pro co nejvýhodnější nastavení cenových podmínek u dodavatele elektrické energie, který je schopen firmám, ale i domácnostem zajistit stabilní dodávky a nabídnout zajímavé ceny. Přejít ke Kolibříkovi je možné tou nejjednodušší cestou - zasláním Vašeho vyúčtování za elektrickou energii a plyn na náš mail: obchod@kolibrik-energie.cz. Více informací najdete také na https://www.kolibrik-energie.cz/jak-se-prihlasit-k-odberu.

#zachraňcomiluješ
Zachraň, co miluješ! To vzkazuje společensky významným komunitám Kolibřík energie, který přiletěl na trh, aby tyto důležité skupiny lidí podržel. Přidat se ke Kolibříkovi je ta nejlepší cesta k podpoře rychlého ekonomického uzdravení. Navíc tím každý člen komunity posílí svůj postoj ve skupině a v neposlední řadě ušetří peníze své vlastní domácnosti.

Powered by Froala Editor

Užijte si luxus moderního dodavatele

Zadejte svůj telefon nebo e-mail a my vás komfortně provedeme přechodem ke Kolibříkovi.

Společnost Kolibřík Energie a.s., IČO: 27735001, se sídlem Folknářská 1246/21, 405 02 Děčín bude zpracovávat Vaše osobní údaje pro účely poskytnutí bezplatného poradenství, případně i pro další účely uvedené v informacích o zpracování osobních údajů. Informace o zpracování Vašich osobních údajů jsou k dispozici zde: Informace o zpracování osobních údajů.

Chcete se na něco zeptat?

Kolibřík energie telefon

Zavolejte na

+420 530 300 333

Po - Pá 7.30 - 17.00

Kolibřík energie mail

Napište nám

info@kolibrik-energie.cz