Blog plný energie
16/04/2021

Udělej to za babičku, Kolibřík má novou funkci Sjednatel

Umí si Vaše babička sednout k počítači, připravit si smlouvu, fakturu a ofotit občanku? Ne? Nevadí, progresivní dodavatel energií Kolibřík energie má novou funkci vytvořenou právě pro takové lidi, jako je Vaše babička. Chce jim pomoci usnadnit cestu ke změně dodavatele energií a dát tak příležitost těm, kteří dosud museli chodit na pobočky, nebo využívali nabídek v rámci podomního prodeje.

“Tato funkce se jmenuje Sjednatel a je určena lidem, kteří se neorientují v online světě nebo potřebují z jakéhokoliv důvodu zastoupit a chtěli by se zapojit do našich komunitních projektů. Mohou dát plnou moc někomu ze svých blízkých a on na jejím základě s námi může komunikovat a přejít ke Kolibříkovi online pomocí našeho elektronického komunikačního systému,” vyjádřila se manažerka Front Office Kolibříka energie Lada Salátová

Plnou moc není třeba ověřovat, její vyplněný a podepsaný formulář, který si stáhnete na stránkách, stačí nahrát v elektronické přihlášce při jejím vyplňování a o všechno ostatní se Kolibřík postará. Vstupte s námi do nové éry poskytování energetických služeb v Česku.


#zachraňcomiluješ
Zachraň, co miluješ! To vzkazuje společensky významným komunitám Kolibřík energie, který přiletěl na trh, aby tyto důležité skupiny lidí podržel. Přidat se ke Kolibříkovi je ta nejlepší cesta k podpoře rychlého ekonomického uzdravení. Navíc tím každý člen komunity posílí svůj postoj ve skupině a v neposlední řadě ušetří peníze své vlastní domácnosti.

Powered by Froala Editor

Užijte si luxus moderního dodavatele

Zadejte svůj telefon nebo e-mail a my vás komfortně provedeme přechodem ke Kolibříkovi.

Společnost Kolibřík Energie a.s., IČO: 27735001, se sídlem Folknářská 1246/21, 405 02 Děčín bude zpracovávat Vaše osobní údaje pro účely poskytnutí bezplatného poradenství, případně i pro další účely uvedené v informacích o zpracování osobních údajů. Informace o zpracování Vašich osobních údajů jsou k dispozici zde: Informace o zpracování osobních údajů.

Chcete se na něco zeptat?

Kolibřík energie telefon

Zavolejte na

+420 530 300 333

Po - Pá 7.30 - 17.00

Kolibřík energie mail

Napište nám

info@kolibrik-energie.cz