#zachraňcomiluješ

Podpořte jednu ze společensky významných komunit

Rodina, to není jen stejná krev, ale také lidé, se kterými si dobrovolně vybíráme trávit volný čas. Komunity, to jsou naše druhé rodiny. A je jedno, zda jde o skupinu, která se věnuje dobročinným účelům, vzdělávání nebo pomáhá nemocným dětem.

Jak to celé funguje?

Tím, že se přidáte k nám a stanete se odběratelem energií od Kolibříka energie, začnete Vámi vybrané komunitě automaticky pomáhat a my jí díky Vám věnujeme část našeho zisku. Každá Vaše spotřebovaná MWh znamená peníze pro Vámi vybranou komunitu.

Buďte součástí nebývalé věci - společensky prospěšného byznysu v oblasti energetiky a vyberte si dodavatele energií s přidanou hodnotou. Dlouhodobě navíc poskytujeme energie až o desítky procent levněji než velcí dodavatelé a zároveň si zachováváme svou původní vizi, totiž využít vlastní zisk pro užitek společnosti.

Kolibřík energie
1

Vyberte si, koho podpoříte

Zvolte si komunitu či aktivitu, kterou chcete svým odběrem energií od Kolibříka energie podpořit. Seznam všech zapojených naleznete níže.

2

Vyplňte elektronický formulář nebo nám zanechte kontakt

K odběru energií od Kolibříka se můžete přihlásit 100 % online. Pokud se chcete věnovat jiným věcem, zanechte nám kontakt a my vše vyřídíme rychle a jednoduše za Vás.

3

Gratulujeme, jste srdcař!

Jste součástí dokonalého koloběhu. Víte přesně, kolik zaplatíte za energie a také kolik peněz díky Vašemu odběru obdrží komunita či aktivita, kterou jste si vybrali. Děkujeme, že nám pomáháte budovat lepší Česko a společensky prospěšné podnikání.

#zachraňcomiluješ

Jaké komunity můžete podpořit?

Kolibřík energie
Energie pro vzdělávání

Energie pro vzdělávání

Studují Vaše děti v některé ze ScioŠkol nebo chcete podpořit moderní vzdělávání v Česku? Nyní máte díky Vašemu odběru energií možnost ScioŠkoly dlouhodobě posouvat kupředu. Naučte děti, že chyba je příležitost.

Zobrazit více
Kolibřík energie
Prosazování rovných příležitostí

Energie rodiny

Rodina, jedna z nejvýznamnější věcí v našich životech, ne-li nejvýznamnější. Pokud tento názor sdílíte, vyberte si podporu Sítě pro rodinu, která se stará o posílení hodnoty rodiny a mezigeneračních vztahů.

Zobrazit více
Kolibřík energie
vzdělávání

Energie pro mladé zubaře

Jistě dobře víte, že najít toho správného zubaře není v dnešní době vůbec jednoduché. Teď máte možnost podpořit studenty stomatologie v jejich vzdělávání a zajistit si tak do budoucna tu nejlepší stomatologickou péči a prevenci.

Zobrazit více
Kolibřík energie
boj s chudobou

Energie pro změnu v lidských životech

Je Vám blízká zahraniční forma podpory? V rámci této komunity můžete podpořit vzdělání Masajských dětí v Africe, pomoc jezídským rodinám a zajištění školních pomůcek či ubytování pro děti v Tanzánii.

Zobrazit více
Kolibřík energie
péče o zdraví

O kapku lepší energie

Nadační fond Kapky Naděje pomáhá zachraňovat dětské pacienty s poruchou krvetvorby, nádorovým onemocněními a ty, jejichž léčba vyžaduje transplantaci kostní dřeně. Podporou této komunity nám mimo jiné pomůžete zlepšovat vybavenost českých nemocnic.

Zobrazit více
Kolibřík energie
péče o znevýhodněné

Energie příslušníkům

I když bychom si to přáli, nejsou příslušníci nezranitelní superhrdinové. I oni a spolu s nimi jejich rodiny se mohou ocitnout v nelehké životní situaci, a to kvůli tomu, že zachraňovali život někomu jinému. Pomozte nám jim jejich pomoc oplatit.

Více na webu energieprislusnikum.cz
Kolibřík energie
Podpora a rozvoj lidí

Energie k srdci

K srdci klíč je nezisková organizace, která poskytuje podporu pro lidi, kteří se nacházejí v krizových životních situacích nejčastěji spojených se ztrátou bydlení.

Zobrazit více
Příběhy srdcařů

Doporučení klientů

Do Czech Dance Energy jsem se zapojila kvůli přechodu na zelenou energii a podpoře taneční komunity. Levnější energie byla příjemným zjištěním a třešničkou na dortu. Podpora taneční organizace, která je v tomto covidovém období ve velmi komplikované situaci, mi přišla víc než smysluplná.

Monika - Vyškov

Do projektu Energie Nové sítě jsem se zapojil proto, abych podpořil kulturu v regionech ČR a zároveň přešel na zelenou energii za výhodných podmínek. Žiji v Praze, ale pocházím z malého města na Vysočině. Rozdíl v přístupu ke kultuře je zde propastný.

Petr - Praha

Do Energie pro změnu jsem se zapojil, protože je to skvělý způsob, jak netradičně podpořit smysluplné projekty. Získal jsem elektrickou energii a plyn za slušnou cenu, ze které se navíc generují prostředky ve prospěch potřebných.

Leoš - Havířov

Mým hlavním motivem zapojení do Czech Dance Energy je uspořit a zároveň podpořit projekt, kterého je součástí má vnučka. Můžu se tak podílet na jejím vývoji, a to je pro mě přínosem. Nikdy jsem sám od sebe nikoho pravidelně nepodporoval, i když jsem o tom hodně krát přemýšlel a teď jsem získal oboje.

Daniel - Bítovčice

V první řadě osobně velmi obdivuji všechny, kteří v dnešní době myslí také na opuštěné děti a snaží se jim dát domov. Pokud je možnost přispívat z nějaké služby, kterou všichni i tak odebíráme a vytvářet finance na dobrou věc, nevidím důvod, proč tuto možnost nevyužít a opuštěné děti podpořit.

Martina - Varnsdorf

Chcete se na něco zeptat?

Kolibřík energie telefon

Zavolejte na

+420 530 300 333

Po - Pá 7.30 - 17.00

Kolibřík energie mail

Napište nám

info@kolibrik-energie.cz