#posouvejčesko

Podpořte jednu za společensky prospěšných aktivit

Uvolnit tělo, ale hlavně mysl a dostat se ze stresu dnešního uspěchaného světa. Ladné pozoruhodné pohyby, které vyvolávají spoustu, spoustu emocí. Tanec, klasické divadlo či živé umění, to jsou aktivity, které tato kritéria splňují a které mají čestné místo v našem společensky prospěšném podnikání.

Jak to celé funguje?

Tím, že se přidáte k nám a stanete se odběratelem energií od Kolibříka energie, začnete Vámi vybrané aktivitě automaticky pomáhat a my jí díky Vám věnujeme část našeho zisku. Každá Vaše spotřebovaná MWh znamená peníze pro Vámi vybranou aktivitu.

Buďte součástí nebývalé věci - společensky prospěšného byznysu v oblasti energetiky a vyberte si dodavatele energií s přidanou hodnotou. Dlouhodobě navíc poskytujeme energie až o desítky procent levněji než velcí dodavatelé a zároveň si zachováváme svou původní vizi, totiž využít vlastní zisk pro užitek společnosti.

Kolibřík energie
1

Vyberte si, koho podpoříte

Zvolte si komunitu či aktivitu, kterou chcete svým odběrem energií od Kolibříka energie podpořit. Seznam všech zapojených naleznete níže.

2

Vyplňte elektronický formulář nebo nám zanechte kontakt

K odběru energií od Kolibříka se můžete přihlásit 100 % online. Pokud se chcete věnovat jiným věcem, zanechte nám kontakt a my vše vyřídíme rychle a jednoduše za Vás.

3

Gratulujeme, jste srdcař!

Jste součástí dokonalého koloběhu. Víte přesně, kolik zaplatíte za energie a také kolik peněz díky Vašemu odběru obdrží komunita či aktivita, kterou jste si vybrali. Děkujeme, že nám pomáháte budovat lepší Česko a společensky prospěšné podnikání.

#posouvejčesko

Jaké aktivity můžete podpořit?

Kolibřík energie
Posílení kultury

Energie Nové sítě

Napětí, improvizace, dynamika. To vše obsahuje živé umění, aktivita, která buduje spolupráci v kultuře nejen v divadlech po celém Česku, ale také ve světě a občanskou vybavenost pomáhá rozvíjet novým směrem.

Zobrazit více
Kolibřík energie
Volnočasové aktivity

Czech Dance Energy

Navštěvují Vaše děti taneční kroužek nebo máte zkrátka srdcem blízko k tanci, tanečním soutěžím a tanečním skupinám? Máte jedinečnou možnost podpořit tuto volnočasovou aktivitu a pomoci tak roztančit Česko.

Zobrazit více
Kolibřík energie
Posílení kultury

Divadelní energie

Rádi se hezky společensky obléknete a vyrazíte do divadla? Pokud jste milovníkem české kultury a divadel, je tato aktivita přímo pro Vás. Díky její podpoře umožníte třeba právě Vašemu oblíbenému divadlu či jinému kulturnímu subjektu se nadále rozvíjet.

Zobrazit více
Kolibřík energie
péče o znevýhodněné

Energie opuštěným dětem

Posláním obecně prospěšné společnosti Náhradní rodiny Ústeckého kraje je poskytovat informace, podporu a pomoc náhradním rodičům.

Zobrazit více
Kolibřík energie
skautská energie

Skautská energie

Posláním skautingu je všestranně rozvíjet děti a mladé lidi k plnění povinností vůči sobě, svému okolí i vyšším hodnotám. Nyní máte možnost je podpořit i vy.

Více na webu skautskaenergie.cz
Příběhy srdcařů

Doporučení klientů

Do Czech Dance Energy jsem se zapojila kvůli přechodu na zelenou energii a podpoře taneční komunity. Levnější energie byla příjemným zjištěním a třešničkou na dortu. Podpora taneční organizace, která je v tomto covidovém období ve velmi komplikované situaci, mi přišla víc než smysluplná.

Monika - Vyškov

Do projektu Energie Nové sítě jsem se zapojil proto, abych podpořil kulturu v regionech ČR a zároveň přešel na zelenou energii za výhodných podmínek. Žiji v Praze, ale pocházím z malého města na Vysočině. Rozdíl v přístupu ke kultuře je zde propastný.

Petr - Praha

Do Energie pro změnu jsem se zapojil, protože je to skvělý způsob, jak netradičně podpořit smysluplné projekty. Získal jsem elektrickou energii a plyn za slušnou cenu, ze které se navíc generují prostředky ve prospěch potřebných.

Leoš - Havířov

Mým hlavním motivem zapojení do Czech Dance Energy je uspořit a zároveň podpořit projekt, kterého je součástí má vnučka. Můžu se tak podílet na jejím vývoji, a to je pro mě přínosem. Nikdy jsem sám od sebe nikoho pravidelně nepodporoval, i když jsem o tom hodně krát přemýšlel a teď jsem získal oboje.

Daniel - Bítovčice

V první řadě osobně velmi obdivuji všechny, kteří v dnešní době myslí také na opuštěné děti a snaží se jim dát domov. Pokud je možnost přispívat z nějaké služby, kterou všichni i tak odebíráme a vytvářet finance na dobrou věc, nevidím důvod, proč tuto možnost nevyužít a opuštěné děti podpořit.

Martina - Varnsdorf

Chcete se na něco zeptat?

Kolibřík energie telefon

Zavolejte na

+420 530 300 333

Po - Pá 7.30 - 17.00

Kolibřík energie mail

Napište nám

info@kolibrik-energie.cz