Pomáhejte společně s Kolibříkem

Už mnohokrát jste si říkali, podpořím něco dobrého. Něco, co pomůže světu. Něco, co ho udělá lepším. Něco společensky významného. Něco, co mě bude hřát na srdci? Jenže nikdy jste se neodhodlali? Zapomněli, nenašli si čas? Nebo už pomáháte a chcete pomáhat ještě víc?

Pak jste tu správně.

Kolibřík energie Vám umožňuje pomáhat, aniž byste museli nad něčím zdlouhavě přemýšlet nebo něco zdlouhavě vyplňovat. Budete pomáhat jenom tím, že doma či ve své firmě rozsvítíte světlo, zapnete myčku nebo stisknete tiskárnu. Každá protočená kilowatthodina se počítá!

Chcete podpořit boj s chudobou, moderní vzdělávání nebo kulturu?

Zvolte si společensky významnou komunitu nebo společensky prospěšnou aktivitu a vyberte si, koho podpoříte.

Pomáhat má smysl, přidejte se k nám!

Kolibřík energie
Společensky významné komunity

Podpoř komunitu & #zachraňcomiluješ

Chci podpořit komunitu
Společensky prospěšné aktivity

Podpoř projekt & #posouvejČesko

Chci podpořit prospěšnou aktivitu
Užijte si luxus moderního dodavatele

Zadejte svůj telefon nebo e-mail a my vás komfortně provedeme přechodem ke Kolibříkovi.

Společnost Kolibřík Energie a.s., IČO: 27735001, se sídlem Folknářská 1246/21, 405 02 Děčín bude zpracovávat Vaše osobní údaje pro účely poskytnutí bezplatného poradenství, případně i pro další účely uvedené v informacích o zpracování osobních údajů. Informace o zpracování Vašich osobních údajů jsou k dispozici zde: Informace o zpracování osobních údajů.
Již s námi spolupracují
Příběhy srdcařů

Doporučení klientů

Do Czech Dance Energy jsem se zapojila kvůli přechodu na zelenou energii a podpoře taneční komunity. Levnější energie byla příjemným zjištěním a třešničkou na dortu. Podpora taneční organizace, která je v tomto covidovém období ve velmi komplikované situaci, mi přišla víc než smysluplná.

Monika - Vyškov

Do projektu Energie Nové sítě jsem se zapojil proto, abych podpořil kulturu v regionech ČR a zároveň přešel na zelenou energii za výhodných podmínek. Žiji v Praze, ale pocházím z malého města na Vysočině. Rozdíl v přístupu ke kultuře je zde propastný.

Petr - Praha

Do Energie pro změnu jsem se zapojil, protože je to skvělý způsob, jak netradičně podpořit smysluplné projekty. Získal jsem elektrickou energii a plyn za slušnou cenu, ze které se navíc generují prostředky ve prospěch potřebných.

Leoš - Havířov

Mým hlavním motivem zapojení do Czech Dance Energy je uspořit a zároveň podpořit projekt, kterého je součástí má vnučka. Můžu se tak podílet na jejím vývoji, a to je pro mě přínosem. Nikdy jsem sám od sebe nikoho pravidelně nepodporoval, i když jsem o tom hodně krát přemýšlel a teď jsem získal oboje.

Daniel - Bítovčice

V první řadě osobně velmi obdivuji všechny, kteří v dnešní době myslí také na opuštěné děti a snaží se jim dát domov. Pokud je možnost přispívat z nějaké služby, kterou všichni i tak odebíráme a vytvářet finance na dobrou věc, nevidím důvod, proč tuto možnost nevyužít a opuštěné děti podpořit.

Martina - Varnsdorf

Chcete se na něco zeptat?

Kolibřík energie telefon

Zavolejte na

+420 530 300 333

Po - Pá 7.30 - 17.00

Kolibřík energie mail

Napište nám

info@kolibrik-energie.cz